Yazılımlarımız

Akıllı E-Posta

Programınızı Siber akıllı e-posta ile entegre ederek, raporlarınızı belirlediğiniz zamanlarda ve kriterlerde e-posta olarak alabilirsiniz. Siber akıllı e-posta uygulaması tanımlanan rapor ve bilgilerin belirlenen kriterler oluştuğunda mail olarak iletilme

Siber akıllı e-posta uygulaması tanımlanan rapor ve bilgilerin günün veya haftanın belirlenen saat diliminde belirlenen kriterler oluştuğunda mail olarak iletilmesini sağlar. Siber akıllı e-posta uygulaması ile anlık bilgi edinme ihtiyacı karşılanmış olur. Siber akıllı e-posta modülü genel itibariyle kriterlere bağlanan süreçlerde ve günlük takip edilmek istenen raporlar için kullanılmaktadır.

Siber akıllı e-posta uygulaması talep edilen bilgileri sistemde herhangi bir değişiklik yapmadan hazırlar. Genel itibariyle yük ve sefer raporları, kârlılık raporları, araç çıkış ebatları listesi, boşaltma yapan ar aç listesi, nakit akış listeleri, firma bakiye listeleri, vadesi geçmiş alacak bakiyeleri vb. liste ve raporların anlık bilgilendirmesi için kullanılır.

REFERANSLARIMIZ