Yazılımlarımız

Akaryakıt Entegrasyon

Siber Yazılım ile interaktif banka hesapları, akaryakıt yönetimi, filo yönetimi, NCTS, SGS, TOBB-UND, araç takip sistemleri ve operasyon programından muhasebe ve finans modüllerine otomatik entegrasyon sağlıyoruz.

Siber entegrasyon uygulamaları ile yazılım programları arası bilgi alışverişi hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılabilir, entegrasyon uygulamaları ile sistematik veri girişleri sağlanarak hızlı ve verimli operasyon ortaya çıkartılabilir, bilgi aktarımı ile manuel yapılacak işlemler sistem aracılığı ile yapılarak hata oranı düşürülür.

Siber güncel olarak AS24, SHELL, BP, PETROL OFİSİ, OMV, DKV, VIALTIS, DTS gibi akaryakıt istasyon sağlayıcıları sistemleri ile entegre çalışmaktadır. Bu entegrasyon uygulaması ile siber sefer ve plaka bazında alınan akaryakıtları hızlı ve kontrollü bir şekilde sistem içine alabilmekte, sefer dosyalarına dağıtabilmekte ve operasyon programı içinden muhasebe modülüne otomatik entegre ederek muhasebe fişini oluşturabilmektedir.

İlgili entegrasyon daha hızlı ve kontrollü bir operasyon süreci ve daha az personel maliyeti sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

REFERANSLARIMIZ