Yazılımlarımız

NCTS Entegrasyonları

Siber Yazılım ile interaktif banka hesapları, akaryakıt yönetimi, filo yönetimi, NCTS, SGS, TOBB-UND, araç takip sistemleri ve operasyon programından muhasebe ve finans modüllerine otomatik entegrasyon sağlıyoruz.

Siber entegrasyon uygulamaları ile yazılım programları arası bilgi alışverişi hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılabilir, entegrasyon uygulamaları ile sistematik veri girişleri sağlanarak hızlı ve verimli operasyon ortaya çıkartılabilir, bilgi aktarımı ile manuel yapılacak işlemler sistem aracılığı ile yapılarak hata oranı düşürülür.

Siber güncel olarak NCTS, TOBB-UND, SGS, ÖZET BEYAN gümrük programları ile entegre çalışmaktadır. Siber bu entegrasyon uygulaması ile tek ekranda tüm veriler girildikten sonra istediğiniz sisteme veri gönderebilme olanağı sağlar, beyanları tüm sistemlere göre %40 daha hızlı yazabilme olanağı sağlar, programda olan verileri tekrar girmeden ilgili sisteme aktarabilme olanağı, sistemler olmasa dahi veri girip beyanı hazır bekletme olanağı sonrasında tek tuşla gönderebilme olanağı sağlar, oluşan tüm masrafların sefere otomatik işlenmesini sağlar, gümrükten alınan mühür numarası, transit sürelerin ve muayene memuru isminin ve hattının sisteme işlenerek takibin izlenebilirliği olanağını sağlar. İlgili entegrasyon daha hızlı, kontrollü ve güvenli bir operasyon süreci, anlık bilgilendirme ve daha az personel maliyeti sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

REFERANSLARIMIZ