Yazılımlarımız

Muhasebe ve Bankalar

Muhasebe ve Banka Programları ile Entegrasyon; Siber Yazılım ile interaktif banka hesapları, akaryakıt yönetimi, filo yönetimi, NCTS, SGS, TOBB-UND, araç takip sistemleri ve operasyon programından muhasebe ve finans modüllerine otomatik entegrasyon sağlıy

Siber entegrasyon uygulamaları ile yazılım programları arası bilgi alışverişi hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılabilir, entegrasyon uygulamaları ile sistematik veri girişleri sağlanarak hızlı ve verimli operasyon ortaya çıkartılabilir, bilgi aktarımı ile manuel yapılacak işlemler sistem aracılığı ile yapılarak hata oranı düşürülür.

Siber güncel olarak VAKIFBANK, YAPIKREDİ, DENİZBANK, SAP, NETSİS, JD EDWARDS gibi muhasebe ve interaktif banka uygulamaları ile entegre çalışmaktadır. Siber bu entegrasyon uygulamaları ile tek ekranda tüm veriler girildikten sonra istediğiniz sisteme veri gönderebilme olanağı sağlar, otomatik muhasebe fişi kaydı oluşturabilme olanağı sağlar, otomatik ödeme talimatı hazırlama imkânı sağlar, ödeme talimatı onayı sonrası banka kayıtlarını otomatik oluşturma olanağı sağlar.

İlgili entegrasyon daha hızlı, kontrollü ve güvenli bir operasyon süreci ve daha az personel maliyeti sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

REFERANSLARIMIZ