Yazılımlarımız

Araç Takip Entegrasyon

Araç Takip Sistemi Entegrasyonları; Siber Yazılım ile interaktif banka hesapları, akaryakıt yönetimi, filo yönetimi, NCTS, SGS, TOBB-UND, araç takip sistemleri ve operasyon programından muhasebe ve finans modüllerine otomatik entegrasyon sağlıyoruz.

Siber entegrasyon uygulamaları ile yazılım programları arası bilgi alışverişi hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılabilir, entegrasyon uygulamaları ile sistematik veri girişleri sağlanarak hızlı ve verimli operasyon ortaya çıkartılabilir, bilgi aktarımı ile manuel yapılacak işlemler sistem aracılığı ile yapılarak hata oranı düşürülür.

Siber güncel olarak SATKO, TRANSICS, FİLOTÜRK, VEKTÖR, GPS-BUDDY, ARVENTO, SEYİR gibi araç takip sistemleri ile entegre çalışmaktadır. Bu entegrasyon uygulaması ile siber araç takip ve konum bilgilerini hızlı ve kontrollü bir şekilde sistem içine alabilmekte, sefer dosyalarına aktarabilmekte, otomatik bağla çöz işlemi yapabilmekte, operasyon programı içinde otomatik boşaltma tarihlerini almakta ve araç boşa çıkarma işlemlerini sistem ve araç takip sistemi entegrasyonu ile otomatik yapmaktadır.

İlgili entegrasyon daha hızlı ve kontrollü bir operasyon süreci, anlık bilgilendirme ve daha az personel maliyeti sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

REFERANSLARIMIZ