Yazılımlarımız

Mobil Uygulamalar

Siber mobil uygulamaları ile işlerinizi uzaktan ve kolay takip etmeniz mümkün... Operasyonel işlemlerinin hızını artırmak, mobil ortamda bilgi paylaşımını sağlamak, akıllı e- uygulamalarının mobil ortamda paylaşılmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Siber mobil uygulamalar operasyonel işlemlerinin hızını artırmak, mobil ortamda bilgi paylaşımını sağlamak, akıllı e- uygulamalarının mobil ortamda paylaşılmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Siber mobil uygulamalar

  • Sürücüye yük evraklarının görüntüsü çekip, mobil ortamda ilgili yük ve sefere ekleme olanağı sağlar. Sistem mobil uygulama aracılığı ile eklenen evrakları sefer veya yüke otomatik entegre eder.
  • Sürücüye mobil ortamda yükleme, boşaltma bilgilerini girme imkânı sağlar. Sürücü tarafından girilen tarihler sefer ve yük ekranına otomatik olarak entegre olur.
  • Mobil uygulama ile yükleme, boşaltma, gümrük sıralaması sürücü ile mobil uygulamalar aracılığı ile paylaşılabilir ve sürücü yükleme yaptığı bilgisini mobil uygulamaya girdiği an sistem ile entegre edilerek yüke ve sefere de yükleme, boşaltma tarihleri otomatik entegre olur.
  • Sürücü gümrük işlemleri ile ilgili bilgileri mobil uygulama aracılığı ile sisteme girebilir.
  • Mobil uygulamalar sürücüye yükleme noktasında yüklenen araçların fotoğraflarını sisteme yükleme olanağı sağlar. Böylece yükün ebatlarının kontrol edilmesi sağlanmış olur ve aracın doluluk oranı görsel olarak kontrol edilmiş olur.
  • Hasar meydana geldiği an hasar fotoğraflarının paylaşılması olanağı sağlar ve yüke ve sefere ilgili hasarın otomatik entegre olmasını sağlar.
  • Uygulamalarından beklenen bilgi ve raporların mobil telefon aracılığı ile alınmasına olanak sağlar.

REFERANSLARIMIZ