Yazılımlarımız

Filo Yönetimi

Siber Yazılım´ın paket programı ile uluslararası karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu, yurtiçi nakliye ve lokal taşıma süreçlerinin işleyişi anlık olarak takip edilir.

Filo Yönetimi modülü ile araç yönetimi işlemleri, sefer sürücü hesabı işlemleri ve muhasebe modülüne sefer bazlı otomatik entegrasyon işlemleri, belge takipleri, araç bakım-onarım süreleri takibi, bakım km ve lastik değişim km bilgileri kayıt ve takibi, tescil ve vize işlemleri takibi, sürücü yeterlilik takibi işlemleri, uydu takip sistemi ile takip, otomatik boşaltma ve aracı boşa çıkarma işlemleri, güzergâh tanımları, takibi ve en uygun güzergâh bulma işlemleri takip edilebilir.

Planlanabilir çekici ve römork takibi uydu takip sistemi entegrasyonu ile harita üzerinden verimli bir şekilde yapılıp yük planlaması yapılabilir.

Akaryakıt takip sistemi ile akaryakıt istasyon kontrolü sağlanabilir ve entegrasyonlarla operasyondan otomatik muhasebeleştirme yapılabilir.

Ro-Ro ve Tren rezervasyonları sistem üzerinden alınabilir ve kayıtları otomatik sefere bağlanarak yapılabilir.

Araç bakım bilgileri sisteme kaydedilebilir. Sistem tarafından bakıma yakın araçlar liste halinde otomatik olarak ilgili kişilerle paylaşılır ve araçların bakım, muayene, lastik değişimleri kontrollü olarak yapılmış olur.

Sefer sürücü hesaplarındaki kredili masraflar otomatik olarak entegrasyonla sağlanır. Sürücü bazında kredi limiti koyularak sürücü bazında hesapların kontrollü yapılması sağlanır.

Uydu takip sistemi ve entegrasyonlar yardımı ile belirlenen kriterlerde sistem tarafından otomatik konum bilgileri alınabilir. Tahmini boşaltma tarihine belirlenen tarih aralığı kalan araçlar için sistem otomatik bilgilendirme yapar ve boşta olacağı konum için planlamaya dahil edilebilir bilgisini ve tarihini otomatik olarak verir.

REFERANSLARIMIZ