Yazılımlarımız

Yurtiçi Dağıtım

Siber Yazılım´ın paket programı ile uluslararası karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu, yurtiçi nakliye ve lokal taşıma süreçlerinin işleyişi anlık olarak takip edilir.

Yurtiçi dağıtım modülü oluşturulan siparişlerin sevkiyat planlama ekranında planlanarak, sefere bağlanmasına olanak sağlar. Oluşturulan yükler planlama ekranına otomatik düşer. Planlama ekranında planlanabilir araçlar listesi ile planlanabilir yükler harita üzerinde gösterilir ve yükleri araçlara harita üzerinde planlama imkanı sağlar.

Yük ekranı üzerinden form ve liste çıktısı alınıp sistem dışına PDF olarak kaydetmeye gerek kalmadan firma tanımlarında kaydedilmiş mail adreslerine otomatik mail iletilebilir.

Sefer ve yüke ile ilgili gelir ve gider takibi yapabilmek için oluşan ancak faturası ulaşmayan gider kalemleri beklenen değer olarak sisteme girilip, onayı gelmeyen ve kesilmeyen gelir kalemleri beklenen değer olarak sisteme girilip sefer çıkışı olmadan gelir, gider ve kâr incelemeleri yapılabilir. Gelir ve gider kalemleri kesinleşip oluşturulduktan sonra otomatik olarak sistem üzerinden muhasebe ve finans modüllerine entegre edilir.

REFERANSLARIMIZ